KomplexDruk – Partner Akcji

KomplexDruk – Partner Akcji

Jednym z partnerów akcji jest Drukarnia KomplexDruk, której ogromnie dziękujemy za wsparcie i pomoc! Zapraszamy do przeczytania o nich więcej informacji poniżej lub na stronie internetowej:
Stron www https://komplexdruk.pl/

Agencja reklamowa – reklama w Częstochowie

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam. Nie boimy się nowych wyzwań – czekamy z otwartymi ramionami na kolejne wymagające i interesujące projekty, które możemy przekuć z komputerowej grafiki w fizyczny materiał reklamowy. Nie straszna jest nam żadna reklama i żadne wymiary. Pracujemy na drukach od tych najmniejszych do ogromnych – każdy wykonujemy z jednakową, najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których reklama to pasja, a jej produkcja to przyjemność. Dlatego oferujemy tylko i wyłącznie najlepszą jakość naszych usług w najbardziej przystępnych cenach. Każda agencja reklamowa, która wyrazi chęć rozpoczęcia z nami współpracy, może liczyć na to, że otrzyma wydruki, które idealnie spełnią swoje zadanie. Znamy potrzeby rynku, dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty, które zaspokoją wszystkie potrzeby zamawiającego.

Nasza firma oferuje również program partnerski dla agencji reklamowych – wierzymy, że dobra współpraca to klucz do sukcesu. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, pasji i rzetelności jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom, a agencja reklamowa i każdy inny klient dostrzeże naszą ofertę jako interesującą. Żeby jak najbardziej dostosować się do oczekiwań naszych klientów, jesteśmy gotowi podjąć indywidualne negocjacje.

Siedzibą naszej firmy jest Częstochowa, ale cały czas staramy się być jak najbliżej klienta. Zależy nam, żeby współpraca odbywała się na jak najlepszym poziomie, dlatego oferujemy wysyłkę kurierską każdego zamówienia.

Adres www : https://komplexdruk.pl/

Infolinia
Od poniedziałku do piątku w godz 8:30 – 16:30
tel. +48 500 666 277
tel. +48 34 34 30 166

Biuro handlowe
ul. Aleja Wolności 71 ( miedzy rondem Mickiewicza a PKS )
42-200 Częstochowa

Napisz do nas
biuro@komplexdruk.pl

Wyceny produktów
biuro@komplexdruk.pl

Redakcja Kulinarna Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *